Odradzam - serwis FIATA na ul. Pokoju w Bielsku

Pytania, porady i opinie.

Moderator: Moderatorzy

woyopol

Odradzam - serwis FIATA na ul. Pokoju w Bielsku

Postautor: woyopol » 06-11-2008 12:39

Tak to jest, że raz piszę komuś laurkę, a czasami trzeba kogoś "zjechać".
Pojechałem do serwisu (autoryzowanego) FIATA na ul. Pokoju. Chciałem wymienić wahacze. Gość obejrzał i powiedział, że poszuka mi jakichś (podobno tańszych). Podał też koszt robocizny. Kazał mi zadzwonić, czy się decyduję na naprawę (miała być kilka dni później).
Dzwonię do faceta, mówię mu, że znalazłem sobie już fajne, tanie wahacze,
a on mi na to: "To ja panu tego nie robię". Pytam się: "Dlaczego"?
"Bo ja robię tylko na swoich częściach". Gość chciał po prostu zarobić na mnie podwójnie, bo wziąłby robociznę i jeszcze dołożyłby sobie narzut za części. :evil: Pojechałem do FIATA na Katowickiej. Żadnych problemów "Oczywiście wszystko możemy zrobić na Pana częściach", itp. Kupiłem własne wahacze. Wymienili, wszystko gra.
Konkluzja: NIE polecam. Serwis FIATA - ul. Pokoju. BB
Była AR 145 1,4 TS Junior 2000/01
Yellow Babe :-))
Jest AR 147 2,0 TS 2003
Black Babe

Awatar użytkownika
cysio156
Kontaktowanie:

Re: Odradzam - serwis FIATA na ul. Pokoju w Bielsku

Postautor: cysio156 » 07-11-2008 16:30

Potwierdzam, swego czasu jeździłem tam ze swoim Puntem, goście założyli mi tragiczne wahacze z tyłu. Za wymianę węża do wlewu paliwa wzięli około 200zł. Jak przywiozłem swój olej i filtry gośc miał też swoje "ale", że im się nie opłaca. Panowie Szeliga i Kaleciński niestety nadal żyją w latach PRLu chyba i myślą, że po odejściu z FIATa i otwarciu swojego interesu wszędzie jest tak samo. Niestety zdzierają i kłamią klientów, umawiają się na inne ceny a kasują po innych.
Jeżeli się nie mylę to jest na to ustawa i nie mają prawa odmówić naprawy, wymiany części klienta jako ASO.
Zastanawiam się w ogóle czy oni mają jeszcze autoryzację.

Ba jak sprzedawałem PUNTO to zaczęli coś wymyślać, że końcówki drążków kierowniczych do wymiany, itp...
Gdy pokazałem im fakturę na wymianę drążków z FAP, co miało miejsce 2 tyg wcześniej, miny mieli nie ciekawe.

ZŁODZIEJE I OSZUŚCI i tyle.
156SW 1,8TS
Obrazek

porter

Postautor: porter » 12-11-2008 12:56

Ja natomiast odradzam wizyt u mechanika alfy na Saskiej w Krakowie.
Przy wymianie rozrzady wymienili sam pasek pozostawiajac stare rolki. Co wiecej jednej z rolek urwali klina ktory przeciwdziala obracaniu sie rolki na wale. Dokrecili rolke na srubie myslac ze bedzie ok, niestety nie bylo.
Oczywiscie kase wzieli za wymiane kompletu rozrzadu a nie samego paska. Swoja droga pasek tez zalozyli jakis najtanszy.
Omijajcie warsztat na Saskiej szerokim lukiem.
AR 156 2.4 JTD 04'
AR 156 S-Wagon - 2.4 JTD 01'

Wróć do „Porozmawiajmy o Alfie”