Kupię Alfa Romeo Giulietta

Kupię, sprzedam, zamienię, oddam.

Moderator: Moderatorzy

erykgo

Kupię Alfa Romeo Giulietta

Postautor: erykgo » 06-01-2015 18:34

Szukam samochodu Alfa Romeo Giulietta dla siebie. Szukam samochodu którym zamierzam jeździć następnych kilka lat dlatego zależy mi na tym aby auto było w dobrym stanie technicznym. Poniżej kilka informacji dotyczących wyposażenia jakie mnie interesuje.
Silnik - (benzyna ponieważ będzie wykorzystywane na krótkich odcinkach) 1.4 TB 16v 120KM lub 1.4 TB 16v Mair 170KM
Przebieg - do 150 000 km
Wyposażenie - wielofunkcyjna kierownica, zestaw głośnomówiący (obsługa telefonu), klimatyzacja dwustrefowa.

Mogę zaakceptować samochód po drobnych naprawach blacharskich, ale nie może to być auto powypadkowe. Jeśli jakieś elementy były lakierowane to dobrze by była jakaś dokumentacja potwierdzająca zakres wykonanych prac.

Dobrze gdyby to było auto polskie, lub takie którego historię mogę w pełni potwierdzić w ASO.
Rok produkcji 2010-2011, ponieważ na nowsze mogę nie mieć zasobów finansowych :)

Sprawdziłem ostatnio kilka samochodów od handlarzy i niestety żaden nie przeszedł kontroli na stacji kontroli. Samochody 100% bezwypadkowe były w większości lakierowane. Dwa auta miały silniki które wymagały dokładnej kontroli (wycieki oleju i płynu chłodzącego), a przebiegi od razu budziły wątpliwość (pierwszy i jedyny właściciel po pierwszym roku użytkowania nagle zaczął jeździć o połowę mniej :) ). W związku z tym proszę by handlarze nie odpowiadali.

Pozdrawiam
Eryk

Wróć do „Giełda”