Sprzedam AR145 1,4 TS - serwisowaną w salonie FIAT w Bielsku

Kupię, sprzedam, zamienię, oddam.

Moderator: Moderatorzy

woyopol

Sprzedam AR145 1,4 TS - serwisowaną w salonie FIAT w Bielsku

Postautor: woyopol » 08-02-2009 21:53

Zdjęcia: http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7755407

Samochód w najbogatszej możliwej wersji jedynie bez skóry.
UWAGA!
Samochód OD NOWOŚCI był serwisowany w autoryzowanych serwisach!
Najpierw w Gdańsku gdzie go kupiłem z przebiegiem 106 tys, a następnie w Fiat Auto Poland w Bielsku-Białej, czyli zdecydowanie NAJLEPSZYM serwisie Fiata i Alfy w Polsce! Możliwość sprawdzenia wszystkich usług serwisowych. Wymieniłem w nim WSZYSTKO, co trzeba wymienić po 100 tys.
Oto, co zostało wymienione:
*Wczoraj (6.02.2009) Olej na SELENIA 10w40, czyli zalecany do tego modelu (wymieniam co 10 tysięcy)
*15 tys temu - rozrząd kompletny razem z wariatorem
*10 tys. temu - przepływomierz
*20 tys. temu - sonda lambda
*15 tys temu - sprzęgło kompletne
*30 tys. temu - tarcze i klocki hamulcowe przednie.
*10 tys. temu - kompletny wydech (wszystkie tłumiki i katalizator)
*10 tys. temu - wahacze przednie kompletne
*25 tys temu - naprawione wahacze tylnie
*3 tys. temu - płyn do skrzyni biegów
* Oczywiście wszystkie inne płyny (hamulcowy, chłodniczy) są wymieniane regularnie.
Tak więc wymieniłem WSZYSTKO, co trzeba, żeby samochód chodził jak nowy. Wymieniłem nawet znaczek Alfy na masce.
Oto co jest na wyposażeniu:
**2 poduszki powietrzne
**zamek centralny z alarmem (2 piloty)
**klimatyzacja AUTOMATYCZNA wraz z funkcją odszraniania
**tarcze hamulcowe z przodu i z tyłu
**ABS wraz z systemem podziału siły hamującej
**wspomaganie kierownicy
**radiomagnetofon PIONEER + 4 głośniki (120 W)
**regulowana kolumna kierownicy
**regulowany fotel kierowcy w pionie
**opony zimowe i letnie na OSOBNYCH felgach. Letnie BARUM BRAVURIS (2-letnie), zimowe FIRESTONE (2-letnie). Opony letnie są na oryginalnych felgach ALFA ROMEO
**spojler dachowy (malutki)

Ciekawostki:
***szyba od strony kierowcy po naciśnięciu przycisku przez sekundę otwiera się sama do końca (bardzo przydatne)
***klimatyzacja była nabijana w maju 2008.
***samochód odkąd jestem właścicielem (2 lata) jeździ wyłącznie na benzynie 98 albo na Shell Racing (100 oktanów).
***samochód nigdy nie widział papierosa (w popielniczce do dziś są jakieś karteczki zostawione przez poprzednią właścicielkę)
***Samochód jest z roku 2000, ale wyjechał z salonu w połowie 2001.
***Regularnie co miesiąc odwiedzał myjnię ręczną.

Samochód jest w lepszym stanie, niż gdy go kupowałem. Z zainteresowanymi osobami mogę udać się do FAP, żeby przeczytali sobie historię serwisowania tego samochodu. Lista jest długa, bo z każdą drobinką pojawiałem się w Fiacie (nawet gdy przepaliła się byle żaróweczka). Co ważne, przebieg jest prawdziwy i to też można sprawdzić w FIACIE.

Usterki?
-Poprzednia właścicielka otarła się o inny samochód. Lakier poprawiono w Fiacie w Gdańsku.
-Nieuważna pani władowała mi się lekko w tył i rozbiła lampę, naruszając lakier (zrobione w Fiacie w Kozach.
Jak widać nie mam NIC do ukrycia.
Była AR 145 1,4 TS Junior 2000/01
Yellow Babe :-))
Jest AR 147 2,0 TS 2003
Black Babe

Wróć do „Giełda”