[S] Aluminiowe felgi AEZ 7,5x17

Kupię, sprzedam, zamienię, oddam.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
redzi81
Kontaktowanie:

[S] Aluminiowe felgi AEZ 7,5x17

Postautor: redzi81 » 12-10-2010 19:18

Mam do sprzedania komplet aluminiowych felg uznanej firmy AEZ w rozmiarze 7,5 x 17" ET35, Made in Germany, rozstaw śrub to 5x100 ale u mnie jezdziły na śrubach pływających więc bez problemu można je załozyc na rozstaw 5x98 (dla zdecydowanej osoby mogę takie śruby dodac gratis i gwarantuję że to świetnie rozwiązanie niczym się nie różniące od tradycyjnych na co jestem najlepszym przykładem) felgi proste, u mnie nigdy na pewno nie były spawane, nawet nie musiałem ich nigdy prostowac co najlepiej świadczy o ich jakości i wytrzymałości, felgi sprzedaję wraz z oponami Dunlop Sport 225/45/17 gdzie dwie wystarczą jeszcze spokojnie na dwa sezony, następne dwie przydałoby się wymienic ale jeszcze "chwilę" można na nich pojezdzic, je daję po prostu gratis, jak już pisałem felgi są proste i nie sprawiały żadnych problemów, co do samego stanu to środki są w dobrym stanie, jedynie ranty wymagały by pozniej jakiejś małej interwencji tzn. poschodził miejscami bezbarwny lakier i podostawał się trochę kurz pod spód ( na jednej co widac na zdjęciach), można je nawet po prostu samemu wypolerowac a odzyskają całkowicie swój wygląd, miałem się tym zając ale niestety je sprzedaję, felgi nie są poobdzieranne od krawężników jak to często bywa,do tego wyglądają na większe niż są w rzeczywistości.

PS więcej zdjęc mogę przesłac na @ :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
redzi81
Kontaktowanie:

Postautor: redzi81 » 19-10-2010 17:23

Komplet sprzedany, temat można zamknąć.

Wróć do „Giełda”