[S] Aluminiowe felgi Ronal LZ 6x14" w idealnym stanie.

Kupię, sprzedam, zamienię, oddam.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
redzi81
Kontaktowanie:

[S] Aluminiowe felgi Ronal LZ 6x14" w idealnym stanie.

Postautor: redzi81 » 16-10-2010 16:31

Mam do sprzedania komplet aluminiowych felg firmy Ronal model LZ w rozmiarze 6x14" ET 16 rozstaw 4x108, Made in Germany, posiadam je od nowości, jeśli chodzi o ich stan to nie przesadzę jeśli napiszę, że są w praktycznie idealnym (jeśli ktoś nie wierzy to proszę przyjrzeć się dokładnie zdjęciom lub bez problemu mogę wysłać masę innych), nie posiadają absolutnie żadnych zarysowań czy zadrapań, są te felgi z mojego prywatnego samochodu który jest na zdjęciach, nie były jeżdzone nigdy zimą, regularnie myte i zabezpieczane woskiem żeby nie przywierał brud czy pył z klocków hamulcowych, nie były ani razu prostowane czy coś w tym stylu bo nie było takiej potrzeby, mają też nie duży przebieg, zdjęcia przedstawiaja ich faktyczny stan i wygląd, nie ma się przy nich do czego doczepić, nie mają nawet minimalnego otarcia od krawężnika czy czegoś podobnego, na życzenie mogę wysłać jeszcze więcej zdjęć ale myśle, że te idealnie oddają ich rzeczywisty stan który już wcześniej podkreślałem, cena za felgi to 600 zł ( co do opon można zawsze się dogadać ), jestem pewien, że to uczciwa cena bo mam jeszcze gdzieś fakturę za nie na której widnieje kwota 1400zł. bo tyle kiedyś mnie one kosztowały a stan ich praktycznie nie uległ żadnej zmianie, bardzo dobrze prezentują się na aucie o czym świadczą też zdjęcia które dołączyłem dodatkowo, prośba o to żeby ich nie porównywać do chinśkich produktów które w większości przypadków wymagają częstego prostowania a nawet spawania, każdy musi sobie sam odpowiedzieć czy wybrać felgi ode mnie w praktycznie nienagannym i nieodbiegającym od nowych stanie czy całkiem nowe ale wątpliwej jakości, zachęcam do zadawania pytań i zainteresowanym mogę podać do siebie numer tel. lub proszę pisac na radek@alfaclub.pl Myślę, że ciężko znalezc felgi w tak perfekcyjnym stanie za tak niewygórowaną kwotę, pozdrawiam :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
redzi81
Kontaktowanie:

Postautor: redzi81 » 19-10-2010 17:22

Felgi sprzedane wraz z oponami, temat można zamknąć.

Wróć do „Giełda”