[Sprzedam] Alfa Romeo 147 1.9 JTD-M 16V 140KM (5 drzwiowa).

Kupię, sprzedam, zamienię, oddam.

Moderator: Moderatorzy

Powala

[Sprzedam] Alfa Romeo 147 1.9 JTD-M 16V 140KM (5 drzwiowa).

Postautor: Powala » 15-07-2011 11:50

Witam.

Przyszedł czas, że muszę się pożegnać z moim cackiem :(

Przedmiotem sprzedaży jest Alfa Romeo 147 Progression 1.9 JTD 16V MultiJet 140KM.

Rok produkcji: XII.2004
Pierwsza rejestracja: V.2005 (taka data widnieje też w dowodzie rejestracyjnym jako produkcji)
Przebieg: 91 000 km

Wyposażenie:

- 6x AIRBAG
- ABS
- ASR
- klimatyzacja
- lampy xenonowe + system samopoziomowania i spryskiwaczy
- system audio BOSE (8 głośników + subwoofer + wzmacniacz)
- elektryczne szyby z przodu
- skórzana kierownica i drążek zmiany biegów
- elektryczne lusterka
- centralny zamek (dwa kluczyki)
- wspomaganie kierownicy
- 6 biegowa skrzynia biegów
- podłokietnik przedni
- aluminiowe felgi '17 + opony w bdb stanie GoodYear F1 215/45/17

Historia auta:

Samochód zakupiłem we wrześniu 2008 roku (miał wtedy przebieg 80 600 km) od znajomego importera aut.
Auto było uszkodzone (jak na ostatnim zdjęciu) - przebieg potwierdziłem w Berlińskim ASO, w którym auto było serwisowane (książka serwisowa oczywiście jest). Ja po zakupie auto serwisowałem w ASO AUTEX w Bydgoszczy (można sprawdzić w owym ASO wpisy w komputerze, książka dalej prowadzona, mam też faktury za naprawy).
Po naprawie uszkodzenia blacharskiego (błotnik oryginalny z ASO - nie zamiennik, lampa xenon używana) samochód wyszedł mnie z opłatami ok. 36 000,00 zł mimo, że "podobne" kosztowały wtedy na Allegro ok. 32-33 000 zł. Wolałem jednak zapłacic tyle i wiedzieć co mam i z jakim przebiegiem (oraz jak naprawione - naprawiał je jeden z najlepszych blacharzy w Bydgoszczy).
Auto przeszło odrazu po naprawie duży przegląd w ASO przy przebiegu 81 000 km (faktura na 3800,00 zł) - wymieniono:

- rozrząd kompletny z pompą wody
- olej i filtr oleju (pełen syntetyk)
- filtr paliwa i powietrza
- filtr przeciw pyłkowy
- płyn chłodniczy
- płyn hamulcowy
- linki hamulcowe
- klocki hamulcowe

Jak widać od tego czasu auto pokonało niecałe 10 000 km (głownie stało w garażu - miałem auto służbowe a zona swoje) - w ziemie nie jeździło w ogóle (nie kupowałem nawet opon zimowych do niego). Mimo przebiegu Alfa miała oczywiście zmieniany olej zawsze po zimie na nowy (ostatnio Shell Helix Ultra Diesel 5W40 niecałe 2 000 km temu).

Zawsze tankowana była na Shell'u paliwem V-Power Diesel (jedno z nielicznych paliw importowanych), nigdy nie katowana "na zimno", zawsze studzona przed zgaszeniem (turbina).

Kupujący otrzyma ode mnie pełną informację dot. obecnego stanu auta i moich najbliższych planów dot. ew. wymian.

Podsumowując - silnik pracuje idealnie, wnętrze bardzo zadbane (jak to przy takim przebiegu), kierownica oczywiście nie wyślizgana, wahacze w stanie co najmniej dobrym - samochód naprawdę zadbany.

Sprzedaję ponieważ otwieram własną działalność gospodarczą i potrzebuję auta terenowego do ciągnięcia przyczepy a na utrzymanie 3 samochodów mnie trochę nie stać :)

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Kontakt:

- GG 3831779
- artur.powalisz@gmail.com

CENA: 20 800 zł (do uzgodnienia)

Wróć do „Giełda”