SPRZEDAM Alfa Romeo GTV 2,0 '96/06

Kupię, sprzedam, zamienię, oddam.

Moderator: Moderatorzy

jerzywojkiewicz

SPRZEDAM Alfa Romeo GTV 2,0 '96/06

Postautor: jerzywojkiewicz » 23-06-2012 19:11

Witam Wszystkich Alfistów
Mam do zaoferowania śliczną alfę GTV 2,0 z 1996 roku. Auto sprowadziłem w sierpniu 2007 roku. Auto stało sobie dość długo nie użytkowane. Dokonałem całkowitego przeglądu auta łącznie z wymianą silnika. Miało to być autko do niedzielnych przejażdżek ponieważ na co dzień użytkowałem toyotę landcuiser HDJ 80. Duże auto nie bardzo nadające się do jazdy po mieście. Tak więc w mojej gtvałce wymieniałem wszystko co mi nie pasowało! Silnik sprowadziłem z Anglii łącznie ze skrzynią biegów i od razu mimo że miał niewielki przebieg to sprawdziłem stan panewek-bez zastrzeżeń i wymieniłem już tylko dla pewności rozrząd łącznie z pompą wodną. Przed wmontowaniem nowy docisk, tarcza sprzęgłowa i łożysko oporowe. Nie wspominam już o różnych drobiazgach. I tak stówka do stówki zebrała się spora sumka za którą mógłbym kupić nie złe autko nie tykając nic palcem. Ale to miała być ALFA i tyle. Każdy kto w taką zabawę się zakręcił wie jak to jest. Zakładałem tylko nowe części a na koniec alfa dostała nowy oryginalny lakier i 16 calowe felgi i nowe opony. Cały ten „przegląd” trwał około roku. Nie na wszystkie ale na większość mam faktury. Cena za którą chciał bym się rozstać z alfą to kwota 16 000,00 zł.
Ale teraz kiedy jeszcze mam do dyspozycji samochód służbowy i jestem w trakcie budowy domu i jeżeli jeszcze każdy z domowników ma chociaż jedno autko to zrobił się niezły parking. Ja tym autkiem przejechałem do dzisiaj pięć do sześciu tysięcy km.
Zapraszam do Poznania na przejażdżkę, jeśli Państwo chcecie wyślę foty mail'em.
Tel. kontaktowy 501 00 63 89
Jerzy Wójkiewicz

Wróć do „Giełda”