dla Feliksy

Wszystkie tematy, które nie do końca dotyczą Alfy Romeo.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kombat

Postautor: Kombat » 18-12-2006 20:18

marcins737 pisze:Kombat - dzieki ! maila dostałem , kwotę znam , napisz tylko czy poszło na
konto czy na adres pani Feliksy żebym mógł ująć to w zestawieniu
na koniec akcji

Poszło na to konto co podałeś w poscie.
AR 145 1.4 TS '97
CC 700 VAN '96 Sprzedany :(
CEZET 350 Sport '81

MARCINS737

Postautor: MARCINS737 » 18-12-2006 21:27

czas na podsumowanie (wstępne) akcji :

Bardzo dziękuję wszystkim forumowiczom którzy nie tylko posiadają piękne auta ale i piękne serca za udział w tej szybkiej akcji !

okradziona pani Feliksa dzięki pomocy będzie miała swoje święta a łzy które mogą się pojawić na jej policzkach nie będą łzami smutku i rozpaczy tylko łzami szczęścia !

pomoglismy starszej bezradnej osobie ...i nawet okazuje się że dostanie od nas więcej niż jakiś s....iel jej ukradł - ale to bardzo dobrze , oprócz tego że odzyska swoje ciułane przez rok pieniążki odzyska też wiarę w to że nie samo zło jest na tym świecie

i wiecie co - tak sobie pomyslałem - my za jakis czas zapomnimy o tym drobnym fakcie jakim była dla nas ta akcja
...a pani Feliksa nie zapomni tego nigdy !!! i to niech nas cieszy najbardziej !

odzew przeszedł moje najśmielsze oczekiwania - czas na podsumowanie (nie ostateczne jak się okazuje) :

WCZORAJ :

forumowicze www.audiostereo.pl zadeklarowali wpłatę następujących kwot na moje konto :
10 zł + 20 zł + 30 zł +40 zł + 100 zł + 100 zł + 50 zł + 50 zł razem 400 zł

forumowicze www.alfaromeo.pl zadeklarowali wpłatę następujących kwot (wraz ze mną) :
30 zł + 50 zł + 90 zł razem 170 zł

...aby pieniążki jak najszybciej trafiły do poszkodowanej pozwoliłem sobie dzisiaj rano nie czekajac na ich zaksięgowanie wysłac przekaz na kwotę 570 zł na adres p.Feliksy - jutro powinna juz je mieć (niestety mój bank czyli BPH najszybszym bankiem nie jest...potrafią zaksięgować po 3 dniach roboczych...)

po za tym wczoraj dostałem od dwóch użytkowników audiostereo deklarację bezpośrednich przekazów na adres
domowy pani Feliksy kwot 50 zł + 50 zł ...czyli kolejne 100 zł jest już w drodze !!!

ale to nie koniec...

DZISIAJ :
od uzytkowników www.audiostereo.pl otrzymałem deklarację wpłat na moje konto:
15 zł + 20 zł + 50 zł razem: kolejne 85 zł do wysłania przeze mnie jutro przekazem

od jednego z użytkowników audiostereo otrzymałem info iz wysyła pieniążki prosto na adres domowy poszkodowanej tyle tylko że nie napisał jaką kwote wysyła - poprosiłem o PW z info aby ująć to w zestawieniu

kolejny użytkownik otrzymał dane do wpłaty - nie wiem jeszcze gdzie i ile wpłaci

od użytkowników www.alfaromeo.pl otrzymałem deklarację wpłaty na moje konto : 30 zł + 50 zł - razem 80 zł kwota równiez do wysłania jutro przeze mnie przekazem zbiorczym

i kolejny uzytkownik alfaromeo.pl który wysłał nieznaną mi kwotę prosto do pani Feliksy

po za tym przed chwilą był u mnie pożyczyć kilka płyt kolega który szkoli się na DJa i nie jest użytkownikiem żadnego z tych forów i dołożył się do akcji kwotą 50 zł - kwota również do jutrzejszego zbiorczego przekazu

RAZEM (póki co) zebraliśmy :

570 zł juz wysłane zbiorczym dzisiaj rano
100 zł juz wysłane bezpośrednio od forumowiczów do poszkodowanej
(dwa razy po 50 zł)
215 zł tyle wyślę jutro przekazem zbiorczym
? zł dwie wpłaty o których jeszcze nic nie wiem - forumowicze napisali
że wpłacają ale nie napisali ile i gdzie
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
885 zł RAZEM na pewno dotrze do pani Feliksy + dwie wpłaty nieznanej
póki co wysokości

akcja się naprawdę udała

pomysłodawą akcji był kolega z forum > Michal - ponieważ przebywa on za granicą miał kłopoty z dobiciem się do TVP i uzyskaniem danych koniecznych do przekazania pomocy więc troszkę pomogłem
MICHAL > DZIĘKI WIELKIE ZA GENIALNY POMYSŁ !!!

skan dzisiejszej wpłaty zbiorczej załączam , kolejny jutro wraz z uaktualnieniem podsumowania

:D

skan załączę za moment

MARCINS737

Postautor: MARCINS737 » 18-12-2006 21:53

chwilowo usuwam skan i wkleję niebawem z wysłoniętymi nr ulicy i mieszkania pani Feliksy - na prośbę pana Jarosława Kusia redaktora TVP

c.d.n. :D
Ostatnio zmieniony 19-12-2006 14:38 przez MARCINS737, łącznie zmieniany 1 raz.

MARCINS737

Postautor: MARCINS737 » 18-12-2006 22:49

...kwota rośnie cały czas !

rano mam juz do wysłania w sumie 265 zł , wiem o kolejnym przekazie bezpośrednim 10 zł ...

jackie
Kontaktowanie:

Postautor: jackie » 19-12-2006 01:41

marcins737 pisze:czas na podsumowanie (wstępne) akcji :

Bardzo dziękuję wszystkim forumowiczom którzy nie tylko posiadają piękne auta ale i piękne serca za udział w tej szybkiej akcji !

okradziona pani Feliksa dzięki pomocy będzie miała swoje święta a łzy które mogą się pojawić na jej policzkach nie będą łzami smutku i rozpaczy tylko łzami szczęścia !

pomoglismy starszej bezradnej osobie ...i nawet okazuje się że dostanie od nas więcej niż jakiś s....iel jej ukradł - ale to bardzo dobrze , oprócz tego że odzyska swoje ciułane przez rok pieniążki odzyska też wiarę w to że nie samo zło jest na tym świecie

i wiecie co - tak sobie pomyslałem - my za jakis czas zapomnimy o tym drobnym fakcie jakim była dla nas ta akcja
...a pani Feliksa nie zapomni tego nigdy !!! i to niech nas cieszy najbardziej !

odzew przeszedł moje najśmielsze oczekiwania - czas na podsumowanie (nie ostateczne jak się okazuje) :

WCZORAJ :

forumowicze www.audiostereo.pl zadeklarowali wpłatę następujących kwot na moje konto :
10 zł + 20 zł + 30 zł +40 zł + 100 zł + 100 zł + 50 zł + 50 zł razem 400 zł

forumowicze www.alfaromeo.pl zadeklarowali wpłatę następujących kwot (wraz ze mną) :
30 zł + 50 zł + 90 zł razem 170 zł

...aby pieniążki jak najszybciej trafiły do poszkodowanej pozwoliłem sobie dzisiaj rano nie czekajac na ich zaksięgowanie wysłac przekaz na kwotę 570 zł na adres p.Feliksy - jutro powinna juz je mieć (niestety mój bank czyli BPH najszybszym bankiem nie jest...potrafią zaksięgować po 3 dniach roboczych...)

po za tym wczoraj dostałem od dwóch użytkowników audiostereo deklarację bezpośrednich przekazów na adres
domowy pani Feliksy kwot 50 zł + 50 zł ...czyli kolejne 100 zł jest już w drodze !!!

ale to nie koniec...

DZISIAJ :
od uzytkowników www.audiostereo.pl otrzymałem deklarację wpłat na moje konto:
15 zł + 20 zł + 50 zł razem: kolejne 85 zł do wysłania przeze mnie jutro przekazem

od jednego z użytkowników audiostereo otrzymałem info iz wysyła pieniążki prosto na adres domowy poszkodowanej tyle tylko że nie napisał jaką kwote wysyła - poprosiłem o PW z info aby ująć to w zestawieniu

kolejny użytkownik otrzymał dane do wpłaty - nie wiem jeszcze gdzie i ile wpłaci

od użytkowników www.alfaromeo.pl otrzymałem deklarację wpłaty na moje konto : 30 zł + 50 zł - razem 80 zł kwota równiez do wysłania jutro przeze mnie przekazem zbiorczym

i kolejny uzytkownik alfaromeo.pl który wysłał nieznaną mi kwotę prosto do pani Feliksy

po za tym przed chwilą był u mnie pożyczyć kilka płyt kolega który szkoli się na DJa i nie jest użytkownikiem żadnego z tych forów i dołożył się do akcji kwotą 50 zł - kwota również do jutrzejszego zbiorczego przekazu

RAZEM (póki co) zebraliśmy :

570 zł juz wysłane zbiorczym dzisiaj rano
100 zł juz wysłane bezpośrednio od forumowiczów do poszkodowanej
(dwa razy po 50 zł)
215 zł tyle wyślę jutro przekazem zbiorczym
? zł dwie wpłaty o których jeszcze nic nie wiem - forumowicze napisali
że wpłacają ale nie napisali ile i gdzie
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
885 zł RAZEM na pewno dotrze do pani Feliksy + dwie wpłaty nieznanej
póki co wysokości

akcja się naprawdę udała

pomysłodawą akcji był kolega z forum > Michal - ponieważ przebywa on za granicą miał kłopoty z dobiciem się do TVP i uzyskaniem danych koniecznych do przekazania pomocy więc troszkę pomogłem

skan dzisiejszej wpłaty zbiorczej załączam , kolejny jutro wraz z uaktualnieniem podsumowania

:D

skan załączę za moment

Kurcze, szkoda ze nie zauwazylem wczesniej, bo tez bym sie przylaczyl. Ale moze i nie jest jeszcze za pozno. Jest szansa wyslac cos Paypalem, bo to w tym momencie najszybsza dla mnie mozliwosc wspomozenia p. Feliksy.
AR 156 2.0TS
1998 rok i 206 tys na zegarze

gulipen

Postautor: gulipen » 19-12-2006 09:09

marcins737 pisze:od użytkowników www.alfaromeo.pl otrzymałem deklarację wpłaty na moje konto : 30 zł + 50 zł - razem 80 zł kwota równiez do wysłania jutro przeze mnie przekazem zbiorczym

Hmmm. Teraz nie jestem pewien czy moją kwotę (50zł) zakwalifikowałeś jak bezpośrednią wpłatę na Twoje konto czy jako moją deklarację na wykonanie przekazu dla tej pani. Z uwagi na to, że planowałeś wysłać wszystko wczoraj zdecydowałem się na samodzielne wysłanie tej kwoty dzisiaj pocztą. I tak też zamierzam zrobić, chyba że zaliczyłeś już tą kwotę jako przechodzącą przez Twoje konto i wysłałeś tej Pani. Daj mi znać, bo nie wiem czy po pracy iść na pocztę czy zrobić przelew na Twoje konto. Pozdrawiam.
AR 156 2.0 TS '99

MARCINS737

Postautor: MARCINS737 » 19-12-2006 10:46

gulipen - Twoja pomoc jeszcze nie była nigdzie wliczona ani do konta ani jako bezpośrednia
wyślij tak jak Ci wygodnie tylko koniecznie puść mi info o tym jak poszło
albo na maila marcins737@wp.pl albo gg 1567819 albo nawet na forum
- wsjo adno

kolejny przelew do p.Feliksy robie dzisiaj :D

gdybys wysyłał mi info proszę żeby wyglądało to mniej więcej tak :

gulipen AR / ...zł / na konto

lub

gulipen AR / ...zł / przekaz

ułatwi mi to bardzo podsumowanie akcji

JACKIE - jeśli chcesz się dołączyć to albo wpłata na moje konto bankowe
albo przekaz pocztowy prosto do poszkodowanej,gdybyś cos
wysyłał również proszę o info Gulipen AR / ...zł / ....

wczorajszy poranny przekaz nie oznacza zamknięcia akcji - był on tylko dlatego żeby pomoc nadeszła jak najszybciej , dzisiaj robie kolejny przekaz a kwota rosnie

MARCINS737

Postautor: MARCINS737 » 19-12-2006 14:56

skany wczorajszego i dziszejszego przekazu dla p.Feliksy :

WCZORAJSZY :

Obrazek

DZISIEJSZY :

Obrazek

adres poszkodowanej wysłoniety na prośbę pana redaltora J.Kusia z TVP

stan akcji na ten moment:

forum alfaromeo : 300 zł na moje konto
wpłaty do mnie osobiście od dwójki znajomych : 80 zł
forum audiostereo : 615 zł
--------------------------------------------------------------
razem 995 zł wysłane dwoma przekazami

po za tą kwotą do pani Feliksy idą trzy przekazy bezpośrednie na łączną
kwotę 150 zł (dwa po 50 zł od audiostereo i jeden na 50 zł od alfaromeo)

czyli na pewno w drodze jest razem 1145 zł

po za tym jeden przekaz bezpośredni z alfaromeo na nieznana mi kwotę
i jedna deklaracja chęci wpłaty nie wiem ile ani jaka drogą

Awatar użytkownika
Michal
Kontaktowanie:

Postautor: Michal » 22-12-2006 17:21

marcins737 pisze:885 zł RAZEM na pewno dotrze do pani Feliksy + dwie wpłaty nieznanej póki co wysokości

...

akcja się naprawdę udała

...

klawo 8)
wcześniej:
YUGO 65 1.3 (ZASTAVA) '86 - 1994-1997
AR 146 1,4 boxer '97 - 1997-1999
AR 156 2,0 TS '98 - 2000-2001
AR 156 2,5 V6 '99 - 2001-2004
AR 156 GTA '03 - 2006-2009
AR 159 3,2V6 Q4 ti '07 - 2009-2014
teraz:
Fiat Sedici 2,0 MultiJet
Maserati Ghibli SQ4

Wróć do „Hyde Park”