wyprawa quadowa ;)

Wszystkie tematy, które nie do końca dotyczą Alfy Romeo.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
nyknow

wyprawa quadowa ;)

Postautor: nyknow » 29-06-2007 12:18

Czesc,

od jakiegos czasu mam zamiar zakupic jakiegos atv.
w weekend wybieram sie na wyprawe quadowa co by obczaic czy temat mi sie spodoba czy nie.
ktos z Was moze uzywa/uzywał quada - jesli tak to jakie macie opinie ten temat ;)
gk/
posiadałem:
Alfa Romeo 156 1,9 MJet
08'2005 - 90k.km.
Toyota Corolla 1,6
02'2005 - 68k.km.

Bedboys
Kontaktowanie:

Re: wyprawa quadowa ;)

Postautor: Bedboys » 02-07-2007 11:00

nyknow pisze:Czesc,

od jakiegos czasu mam zamiar zakupic jakiegos atv.
w weekend wybieram sie na wyprawe quadowa co by obczaic czy temat mi sie spodoba czy nie.
ktos z Was moze uzywa/uzywał quada - jesli tak to jakie macie opinie ten temat ;)
gk/

Ostatno kilka razy miałem okazję dosiadać Raptora - sprzęt czaderski i można się pobawić - ale wolę tradycyjnego crossa - więcej wysiłku większa frajda - większa możliwość uicieczki przed strażą leśną :oops:

- jeżeli ci się spodoba to mozesz sie domnie odezwać mam dobry układ na quady ze stanów i to zupełnie nowe w kartonie.
Pozdrawiam

Bedboys

Kiedyś :
AR 156 1,6 TS --- Srebrna ---Teraz : AR 166 JTD --- Blu Odissea ---

Czasem na trasie spotykam prawdziwych szaleńców...
Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
Czasem naprawdę ciężko ich wyprzedzić...

Awatar użytkownika
nyknow

Postautor: nyknow » 04-07-2007 15:06

Bedboys pisze:Ostatno kilka razy miałem okazję dosiadać Raptora - sprzęt czaderski i można się pobawić - ale wolę tradycyjnego crossa - więcej wysiłku większa frajda - większa możliwość uicieczki przed strażą leśną :oops:

- jeżeli ci się spodoba to mozesz sie domnie odezwać mam dobry układ na quady ze stanów i to zupełnie nowe w kartonie.

na razie dochodze do siebie po tych jazdach. wszystko mnie prawie boli. z tym zakupem to sie wlasnie zastanaiwam - po pierwsze trzeba miec jednak kogos kto tez posiada taki sprzet zeby razem poszalec bo samemu to zbyt szybko moze sie znudzic. poza tym trasy tam gdzie bylem (krynica) sa naprawde konkret - jazda po drzewach powalonych, kamieniach, strumykach, strome podjazdy itd. - w moich okolicach troche ciezko bedzie takie znalezc - ale nie mowie ze nie do zrobienia ;)
dzieki jednak za info i jak bede juz zdecydowany to odezwe sie ;) thx.
gk/
posiadałem:

Alfa Romeo 156 1,9 MJet

08'2005 - 90k.km.

Toyota Corolla 1,6

02'2005 - 68k.km.

Awatar użytkownika
da_vinci
Kontaktowanie:

Postautor: da_vinci » 05-07-2007 07:13

nyknow pisze: jazda po drzewach powalonych, kamieniach, strumykach, strome podjazdy itd. - w moich okolicach troche ciezko bedzie takie znalezc - ale nie mowie ze nie do zrobienia ;)
dzieki jednak za info i jak bede juz zdecydowany to odezwe sie ;) thx.
gk/

Zazwyczaj co roku w wakacje czyli w najlepszym okresie jest zakaz wejścia do lasu a zakaz wjazdu to chyba cały czas.
Linia jest piękna, logo też, chciałem ją mieć...
i mam Alfa Romeo 146 1,6 TS 1998 SILVER SHADOW :)

Wróć do „Hyde Park”