Parrot - zestaw głośnomówiący BT

Wszystkie tematy, które nie do końca dotyczą Alfy Romeo.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
nyknow

Postautor: nyknow » 18-04-2008 12:58

fajny ten sprzet Parrot CK3100 LCD Bluetooth Car Kit, zgrabny. Zastanawialem sie kiedys nad zakupem tego typu urządzenia ale lipnie jak z kims jedziesz i ktos slyszy Twoja rozmowe. wtedy musisz rozmawiac przez telefon. na razie bardziej praktyczniejsza wydaje sie sluchawka BT.

Maciej jak juz zainstalujesz sprzet to daj znac jakie wrazenia ;)
jesli sie zdecyduje to mam nadzieje ze Andrzej da namiary na kogos kto mu to cudo instalowal ;)

pozdr.
gk/
posiadałem:
Alfa Romeo 156 1,9 MJet
08'2005 - 90k.km.
Toyota Corolla 1,6
02'2005 - 68k.km.

Awatar użytkownika
Maciej Loret
Kontaktowanie:

Postautor: Maciej Loret » 18-04-2008 13:19

nyknow pisze:fajny ten sprzet Parrot CK3100 LCD Bluetooth Car Kit, zgrabny. Zastanawialem sie kiedys nad zakupem tego typu urządzenia ale lipnie jak z kims jedziesz i ktos slyszy Twoja rozmowe. wtedy musisz rozmawiac przez telefon. na razie bardziej praktyczniejsza wydaje sie sluchawka BT.

U mnie się nie jeździ "z kimś", dlatego nam to nie przeszkadza.

nyknow pisze:Maciej jak juz zainstalujesz sprzet to daj znac jakie wrazenia ;)
jesli sie zdecyduje to mam nadzieje ze Andrzej da namiary na kogos kto mu to cudo instalowal ;)

Mój sprzęt jeszcze w USA. Nie wiem jeszcze czy puszczę go paczką czy zaczekam do lipca, żeby przyjechał w walizce...
Jak zainstaluję i wypróbuję, to dam znać.
U mnie powinno to wyglądać tak (bodaj na 2 stronie jest zbliżenie schowka z tymże Parrotem):
http://www.cardomain.com/ride/452438

Awatar użytkownika
nyknow

Postautor: nyknow » 18-04-2008 14:10

Maciej Loret pisze:U mnie się nie jeździ "z kimś", dlatego nam to nie przeszkadza.

jesli jade sam to jest to moim zdaniem lepsze rozwiazanie ale czasami nie jade sam (bardzo rzadko - weekendy) i wtedy zart przez telefon wypowiedziany przez mojego kolege moze spowodowac duze turbulencje do konca weekendu ;););)

parrot pasuje idealnie zarowno w mazdzie jak i w 156 - tym bardziej ze mozesz zamknac popielniczke i wogole go nie widac. ja nie pale wiec no problem. sprzet przyslij sobie przesylka lotnicza - 1 tydzien i masz go w domu.;)
posiadałem:

Alfa Romeo 156 1,9 MJet

08'2005 - 90k.km.

Toyota Corolla 1,6

02'2005 - 68k.km.

Awatar użytkownika
nyknow

Re: Parrot - zestaw głośnomówiący BT

Postautor: nyknow » 18-04-2008 14:21

Andrzejsr pisze:Ja używam CK3100 , zamontowany w popielniczce - nie widać nic po jej zamknięciu, nie sterczy jak pryszcz na, ładnej desce:
http://www.rzeszow.mm.pl/~andrzejsroka/ ... ot3100.jpg
http://www.allegro.pl/item318244434_zes ... t_22_.html
Teraz jakieś nowsze modele są - z syntezą głosu i in.
Ale ten 3100 mogę szczerze polecić - kopiuje książkę tel z telefonu automatycznie, ma menu ostatnich połączeń odebranych, nieodebranych , wychodzących, rozpoznaje kto dzwoni i wyświetla wpis z ks. tel na wyświetlaczu, wybieranie głosowe b. fajnie działa (trzeba nagrać - nuczyć go komend ale tylko raz), menu jest po polsku z pl literkami, wycisza radio na czas rozmowy, jak nie chcesz żeby pasażer słuchał łatwo przenieść połączenie tylko na telefon.
Ma jedną wadę , ale przypuszczam że to każde urządzenie BT by miało - szybciej wyładowuje się bateria w telefonie - na dłuższe trasy warto mieć ładowarkę samochodową do tel lub drugą baterię.

Andrzej mam jedno pytanie: instalacja parrot'a w miejscu popielniczki nie spowodowala ze nie masz pradu w popielniczce? zastanawiam sie nad zakupem i jesli tak jest ze nie mozna korzystac z pradu w popielniczce to odpada (gps, antyradar itd).

gk/
posiadałem:

Alfa Romeo 156 1,9 MJet

08'2005 - 90k.km.

Toyota Corolla 1,6

02'2005 - 68k.km.

Awatar użytkownika
Maciej Loret
Kontaktowanie:

Postautor: Maciej Loret » 18-04-2008 14:30

nyknow pisze: sprzet przyslij sobie przesylka lotnicza - 1 tydzien i masz go w domu.;)

W tej cenie, to ja sobie mogłem go w Polsce kupić.
Mi chodziło o to, żeby to kosztowało połowę polskiej ceny...

nyknow pisze:
Andrzej mam jedno pytanie: instalacja parrot'a w miejscu popielniczki nie spowodowala ze nie masz pradu w popielniczce?

A ma jakikolwiek związek jedno z drugim?

Awatar użytkownika
nyknow

Postautor: nyknow » 18-04-2008 15:04

Maciej Loret pisze:
nyknow pisze: sprzet przyslij sobie przesylka lotnicza - 1 tydzien i masz go w domu.;)

W tej cenie, to ja sobie mogłem go w Polsce kupić.
Mi chodziło o to, żeby to kosztowało połowę polskiej ceny...

nyknow pisze:
Andrzej mam jedno pytanie: instalacja parrot'a w miejscu popielniczki nie spowodowala ze nie masz pradu w popielniczce?

A ma jakikolwiek związek jedno z drugim?

a no wlasnie nie wiem - dlatego pytam. nie wiem bycmoze ktos kto instalowal to urzadzenie podpial to tak ze juz nie ma pradu w gniezdzie w popielniczce.
posiadałem:

Alfa Romeo 156 1,9 MJet

08'2005 - 90k.km.

Toyota Corolla 1,6

02'2005 - 68k.km.

Awatar użytkownika
Andrzejsr
Kontaktowanie:

Postautor: Andrzejsr » 19-04-2008 10:43

nyknow pisze:fajny ten sprzet Parrot CK3100 LCD Bluetooth Car Kit, zgrabny. Zastanawialem sie kiedys nad zakupem tego typu urządzenia ale lipnie jak z kims jedziesz i ktos slyszy Twoja rozmowe. wtedy musisz rozmawiac przez telefon. na razie bardziej praktyczniejsza wydaje sie sluchawka BT.

Maciej jak juz zainstalujesz sprzet to daj znac jakie wrazenia ;)

pozdr.
gk/

Kiedyś Ci pisałem - instalowałem tam:
http://www.essa.com.pl/oferta/sklep.php
To b blisko ASO na Rejtana.
kupiłem na allegro akurat, ale w Essie też je sprzedawali jak się później okazało, nawet mieli jeden zestaw zamontowany na wystawie - można pokręcić posłuchać jak gada io chyba nawet sprawdzić jak działa ze swoim telefonem. Może teraz mają nowsze modele ?
Jak się z kimś jedzie to własnie można a. przełączyć na słuchawkę, b. dzięki temu że widać kto dzwoni - nie odbierać.
--
156SW 1.6TS 2004, 156SW 2.5V6 2004, 166 3.2V6 2004 - dobry rocznik :)

Wróć do „Hyde Park”