Zaparkować Alfę nie każdy potrafi

Wszystkie tematy, które nie do końca dotyczą Alfy Romeo.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
lukpcn
Kontaktowanie:

Postautor: lukpcn » 02-06-2008 08:33

MARCINS737 pisze:parkuję właśnie tak jak na foto poniżej i wali mnie czy się to komuś podoba czy nie (zaznaczam iż robię to dość daleko od wejścia a na zakupy jeżdżę w godzinach kiedy market nie jest oblegany...)

Widzę że nie tylko ja dbam tak o swoją bellę 8)
Jest: Mazda 6 2.0 147KM :)
Była: 145 1.4 TS 16V Blue Cosmo :)
Muzyka Royalty Free: www . RoyaltyFreeHeaven . com

tomass
Kontaktowanie:

Postautor: tomass » 02-06-2008 13:30

MARCINS737 pisze:(zaznaczam iż robię to dość daleko od wejścia a na zakupy jeżdżę w godzinach kiedy market nie jest oblegany...)...

myślę że nikt w takim przypadku nie będzie miał pretensji o takie parkowanie, a i uważam że to jest fajny pomysł na zakupy "poszanowaną alfą" . Niestety ja nie moge go zrealizować gdyż codzinnie pracuję 7:30-15:30 i zakupy na które chodzę realizuję w godzinach szczytu i bardzo popularne dla wielu ludzi. Zapewniam cię iż parkingi w "małomiasteczkowym" Lublinie potrafią byc równie mocno zatłoczone co w kwitnącej przemysłem Łodzi. Dlatego jeśli w porze, kiedy walczę o miejsce parkingowe nawet nie pod samymi drzwiami marketu i malutkim cinquecento, widze "jelenia" co zajmuje 2 miejsca to samo przez się rozumie...krew mnie zalewa wtedy na takiego palanta bądź człowiekiem a nie egoistą. Inaczej jeszcze patrzę jak to jest faktycznie wychuchany samochód a co innego jak zabłocony i poobijany wrak , którego własciciel jast leniem albo "tak" wprawnym kierowcą, że nie potrafi zaparkować według oznaczeń .

MARCINS737 pisze:a tomass jelenia to sobie znajdź gdzieś indziej a jak potrafisz się wcisnąć swoim cc to zapraszam do Łodzi , podam gdzie i kiedy parkuję , będziesz mógł się wykazać wciskaniem i blokowaniem...

co do szukania jelenia... wielu jest takich na drogach, a nawet dziś na parkingu uczniowie z mojej szkoły przenosili jakieś obce cinquecento pod trzepak bo zajęło moje miejsce parkingowe, wyraźnie oznakowane że jest MOJE

MARCINS737 pisze:nie mam ochoty posiadać drugiego gównianego samochodu ...

żartując, wyrażaj się lepiej o swoim samochodzie bo cie keidyś zawiedzie za słowa ze jest gówniana ;-)

MARCINS737 pisze: nie mam ochoty posiadać drugiego gównianego samochodu to dość irracjonalne podejście do sprawy...

Dla mnie to rozwiązanie jest idealne. Alfa 156 sedan jest bardzo słabo pakowna, i mało poręczna lecz dość reprezentacyjna i komfortowa- jak dla mnie. Używam zdecydowanie ją najczęściej jak innych moich samochodów.

MARCINS737 pisze:jeżdżę takim samochodem jakim mam ochotę (czytaj : niepoobijanym , czystym i nawoskowanym ) a ponieważ nie mogę liczyć na to że fauna go nie poobija swoimi strupiałymi drzwiami to parkuję właśnie tak jak na foto poniżej i wali mnie czy się to komuś podoba czy nie

niestety bezmiar naszego społeczeństwa jeździ tak jak napisałeś samochodami, a nie używa ich jako źródła swojej pasji i hobby, przy tym nie rozumiejąc starań właściciela wychuchanego bolidu...
była 156 Obrazek 1,8TS `02
zafira B 1,9 cdti (powered by alfa romeo)

Awatar użytkownika
Michal
Kontaktowanie:

Postautor: Michal » 29-06-2008 14:08

wcześniej:
YUGO 65 1.3 (ZASTAVA) '86 - 1994-1997
AR 146 1,4 boxer '97 - 1997-1999
AR 156 2,0 TS '98 - 2000-2001
AR 156 2,5 V6 '99 - 2001-2004
AR 156 GTA '03 - 2006-2009
AR 159 3,2V6 Q4 ti '07 - 2009-2014
teraz: