Świeta w górach.

Wszystkie tematy, które nie do końca dotyczą Alfy Romeo.

Moderator: Moderatorzy

filip13
Kontaktowanie:

Świeta w górach.

Postautor: filip13 » 26-12-2008 19:56

Chciałbym podzielić sie z kimś o ostatnich moich przeżyciach. Z kim lepiej jak nie z wami z różnych stron Polski. Może macie inne pomysły, gdzie spędzic zimowy czas w polsce- indziej i równie fajnie wypoczać jak w Zakopanym.

Zdecydowałem sie z moja dziewczyną wyjechać na 4 dni w góry, śnieg nie za duży Wiekszość ludzi wyrusza na sylwestra w góry więc nastawiliśmy sie na mniejsze tłumy. Oczywiście znalazłem ogłoszenie Super nocleg 100zl doba bez wyzywienia z łazienką coby była wygoda na golasa pujść pod prysznic. Willa Góralska, ponoć super Bardzo chciałem wypocząć i niecierpliwiłem sie przyjazdu odrazu zapłaciłem zaliczke za pokuj by być wszystkiego pewien. Gdzie poinformowano mnie że cieżko o wolne miejsca i może sie okazać iż zostane bez zakwaterowania.
Dzień wyjazdu: Wstałem zniecierpliwiony godzina 7 rano Spakowałem swoje manele i wyjazd Godzina 10 moja dziewczyna musiaławracać do pracy na dyżór Ok przezyje ! Zniecierpliwiony czekałem do godziny 12 poczym pojechaliśmy do Mc Donalda gdzie spedziłem jeszcze godzine a mój apetyt wynosił zero.
Mniejsza z moimi osobistymi problemami i nerwami. Narecszcie ruszyli godzina 13:30 Alfka full temp w normie kontrolek zero można gnać ! za 3h byłem w krakowie Zjazd na zakopane... Jeszcze 30km! Leciałem jak oszalały Lena moja miła zzieleniała jak można jechać aż tak szybko. Po drodze nasłuchAłEM SIE O POCIąGU TYLE ZE WIEM NAWET ROZKłAD JAZDY! Litości jakie te pociągi wspaniałe. Co lepsze też byśmy byli.
20 km przed zakopanym zaczęło padac śnieg już po kolana lataja pługi ale snieg na jezdni a ja nie przygotowany. Wszyscy mnie dy...ą ! a ja 20km/h Litości myślałem co ja nie wespne sie do tego Zakopnego ale fakt cały był zakopany. Zaparkowałem wlatuje do willi Wygladało niby taki hotel miał byc ale to jakas hałupina jeszcze nie skonczona w budowie. Zobaczyłem i troszeke wzbudziło to mój niepokuj, bylem zniesmaczony. Na tyle zmeczony mowie ok wbiegam do srodka Wychodzi do mnie grubas niesypatyczny i nie miły Twierdząc pokuj 5. Podziekowałem bez entuzjazmu zastałem niezbyt to swierzą pościel i w kibelko niezbyt pachniało. Ku memu zdziwieniu również miało niebyć miejsc w hotelu bo wszystko zajete To odrazu wydało mi sie podejrzane Miła moja niuńka mówi co śpi w aucie i sam niech se spie w tym chlewie. Ok wsidłem w auto pojechałem w strone wyciągu na góbałówke. Tam jade i czytam Wolne pokoje -wolne pokoje Okazuje sie wszędzie wolne pokoje. Wkońcu znalężlismy pokój była i łazienka i mili ludzie Bardzo kurturalni. Pozdrawiam Willa Zakopane! To zasługiwało na 4 gwiazdki z pięciu Wysoki standart i przystepna cena 70zł za noc. Tak wiec Apelem dowszystkich wybierajacych sie do Zakopanego w te świeta jeszcze, badż na sylwester Apeluje! Wspaniałego sniegu po kolana Bierzcie zimowe opony i łańcuchy odrazu mówie tam juz nie kupicie łańcuchów. Martwcie sie o wszystko byle nie o nocleg ponieważ noclegów full i nie ma po co zamawiać, trzeba wybierać nawet w nocy znajdziemy co nas interesuje. Dziś wróciłem do wawy po 4 dniach w Zakopanym toć mi trzeba wracać do pracy i spedzić troche czasu z rodziną Wszystkim jednak polecam nawet 4 dni spedzić w Zakopanym.

spark1.8

Re: Świeta w górach.

Postautor: spark1.8 » 16-01-2009 12:37

filip13 pisze:z łazienką coby była wygoda na golasa pujść pod prysznic.

ale niestety
filip13 pisze:moja dziewczyna musiaławracać do pracy

normalnie jak u chiczkoka :D

filip13 pisze: Alfka full temp w normie kontrolek zero

:shock: taaaa, myślisz że ktoś ci uwierzy ? :D
156 1.8 TS, Rosso Proteo

Wróć do „Hyde Park”