ePER - ceny - to nie jest dla modelarzy :-(

Wszystkie tematy, które nie do końca dotyczą Alfy Romeo.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lopezius
Kontaktowanie:

ePER - ceny - to nie jest dla modelarzy :-(

Postautor: Lopezius » 30-07-2007 18:18

Tak się zastanawiałem ostatnio. O ile poskładanie roweru na własny koszt, kupując tylko części (jakie kto lubi) i skladając je do kupy by powstał pojazd którym można sie prouszać jest zapewne idiotyzmem w dzisiejszych czasach i będzie co najmniej trzy razy droższe niż zakup gotowego bicykla (nawet wyczynowego), o tyle widząc ceny części zamiennych do naszych furek na ePER'ku ciekawy jestem ile kosztowałoby poskładanie całego samochodu korzystając z tegoż źródła.
Chyba tylko kilku najbogatszych ludzi na świecie mogło by się zająć tak ekstremalnym modelarstwem. :lol:
A może ktoś z Was kiedyś próbował policzyć ile może kosztować poskładanie takiej np. (nowej) 145-ki ??? Pewnie duuuuuuużooooo.

Lepiej kupić kilka nowych 159-tek :P :P :P

Oczywiście to tylko takie moje przemyślenia, ale jak by ktoś chciał, był cierpliwy i spróbował poskładać taki wóz i pochwalić się nam ileż to jest warte, ile czasu na to stracił i ile (wirtualnej oczywiście) kasy na to trzeba, zaspokoiło by naszą ciekawość. A może jakiś konkursik forumowy ??? Co Ty na to moderatorze?
Alfa Romeo 145, 1.3 Boxer - Zieleń
Alfa Romeo 156 SW 1,9 JTD - Srebro

Bedboys
Kontaktowanie:

Postautor: Bedboys » 30-07-2007 19:09

Nie mam pojęcia ile to może kosztować, nigdy tego nie liczyłem i nie mam zamiaru - ale - czytałem kiedyś w prasie motoryzacyjnej coś o ubezpieczalniach i wypłatach ubezpieczeń i tam wypowiadał się jakiś biegły rezczoznawca, stwierdzil wtedy że Corsa poskładana od podstaw w cenniku autodaty ( taki program dla likwidatorów szkód) kosztowała by ok 150 tys zł nie wiem na ile jest to prawda ale wychodzi ponad trzykrotnie więcej
Pozdrawiam

Bedboys

Kiedyś :
AR 156 1,6 TS --- Srebrna ---Teraz : AR 166 JTD --- Blu Odissea ---

Czasem na trasie spotykam prawdziwych szaleńców...
Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
Czasem naprawdę ciężko ich wyprzedzić...

Wróć do „Hyde Park”